blog

Vitajte!

Na tejto internetovej stránke nájdete to, čo dotvorí Váš domov prostredníctvom Vašej duše, zároveň posilní jej slabé miesta a dodá silu k tomu, aby ste mali bližšie k svojim snom, našli ľahšiu cestu k svojmu naplneniu a nájdeniu svojho pravého ja.

Maľujem na objednávku a pre každého individuálne, podľa toho, čo k svojmu šťastiu potrebujete.

Je to láska? Zdravie? Hojnosť? Čo Vám k spokojnému životu chýba?

Sú dve možnosti ako to zistiť. Buď si vyberiete pomocou vlastnej intuície to, čo Vás z ponuky samé osloví, alebo si vyberiete na základe svojich obľúbených farieb, ktoré presne zapadnú do Vášho interiéru a splnia dvojaký účel. Existuje však aj iná možnosť… zaslaním svojho dátumu narodenia sa plne oddáte tomu, čo Vám bude zhotovené špecificky, iba pre Vás, prípadne v súlade s partnerom, pre krajší, lepšie fungujúci vzťah a harmóniu vo Vašom domove.

Takmer všetky tieto diela sú obohatené krištálom, ktorý pôsobí nielen na Vaše podvedomie so schopnosťou jeho blahodárnych účinkov, ale vďaka nemu v spojen s farbami, budete schopný konať a rozhodovať sa zo svojej vlastnej podstaty, bez absolútneho spochybnenia a s maximálnym pochopením toho, čo sa Vám v živote deje.

V prípade, že Vás osloví maľba, ktorá už nie je k dispozícii, je možné namaľovať niečo podobné. Každé dielo je  originál.

Veľmi pekne ďakujem za Váš záujem a prajem Vám krásny zvyšok dňa, plný šťastných úsmevov a Božského pokoja 🙂

Vaša Ell

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.